Pranie wykładzin

By utrzymać czystość wykładzin i dywanów, potrzeba wysiłku, czasu i nierzadko drogich środków chemicznych. A efekt i tak może nie być w pełni satysfakcjonujący. Poniżej postaramy się przekonać Cię, że profesjonalne pranie wykładzin i dywanów to zdecydowanie lepsza opcja!

4 zalety profesjonalnego prania wykładzin i dywanów!

1. Poprawa zdrowia domowników

Dywany to miejsca, w których gromadzą się cząsteczki kurzu, alergenów i bakterii. Gdy unoszą się one w powietrzu, wdychają je domownicy, a to może skończyć się problemami z układem oddechowym czy reakcjami alergicznymi. Domowe odkurzanie jest bezskuteczne – z niektórymi zanieczyszczeniami poradzą sobie jedynie dezynfekujące środki chemiczne, którymi dysponują specjaliści.

2. Nieskazitelny wygląd

Profesjonalne pranie wykładzin i dywanów pozwala uzyskać znacznie bardziej zadowalające efekty czyszczenia niż odkurzanie czy nawet pranie domowymi sposobami. Na naszej stronie przedstawiamy efekty naszej pracy – zdjęcia dywanów przed i po praniu. Zachęcamy do zajrzenia do zakładki Galeria.

3. Przyjemny zapach

Wykładziny i dywany mają tendencję do zatrzymywania różnych zapachów. Błoto, rozrzucone jedzenie, rozlane napoje, mocz zwierząt domowych mogą być trudne do usunięcia, a ich woń dokuczać domownikom na co dzień. Profesjonalne pranie wykładzin i dywanów pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając efekt na długi czas.

4. Wydłużona żywotność dywanu

Decydując się na oddanie swojego dywanu do prania ekspertom, wydłużasz jego żywotność. To dobry argument, zwłaszcza jeśli masz dywan, w który zainwestowałeś/aś sporą kwotę. Świetnie wyglądający, czysty i odkażony dywan będzie służył Ci przez długie lata!

Zdecydowałeś/aś się na profesjonalne pranie wykładzin i dywanów? Zapraszamy do kontaktu – nasza firma dysponuje odpowiednim sprzętem, by dokładnie wyczyścić Twój dywan! Ty nie będziesz musiał/a nawet wychodzić z domu! Odbierzemy Twój dywan, wypierzemy, a następnie odwieziemy go do Twojego domu (lub w inne wskazane miejsce). Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty!